OWR Posejdon

Wczasy nad morzem

Nadeszło długo wyczekiwane lato. Walizki spakowane? Samochód po przeglądzie? Jedziemy!

Jest takie miejsce na mapie... Krynica Morska! Jeżeli chcecie Państwo zobaczyć coś naprawdę ciekawego  - zapraszamy! Wąski skrawek lądu, od północy oblewany falami morskimi Bałtyku, oferujący szerokie piaszczyste plaże, od południa zamknięty wodami Zalewu Wiślanego. Tu znajdziecie Państwo doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych. Tu można wędkować i złapać naprawdę dużą rybę! Albo kupić ją prosto od rybaka. Tu można wypocząć, znaleźć ciszę i spokój, albo wręcz przeciwnie, bo latem, w Krynicy Morskiej na ulicy Portowej i molo zabawa nie zamiera nigdy. W tej jednej miejscowości jak w soczewce skupia się różnorodność przyrodnicza całej Polski północnej.

OWR Posejdon  oferuje doskonałą bazę wypadową. Jesteśmy blisko centrum, ale hałas tu nie dociera. Z okien naszego budynku hotelowego zobaczycie Państwo Zalew Wiślany, jego drugi brzeg z jaśniejącym w oddali Fromborkiem i port jachtowy w Krynicy. Na plażę - paręset kroków.

Oferujemy wygodne pokoje, smaczne posiłki, miłą atmosferę. Jesteśmy do Państwa usług.

Cennik noclegów

Miesiąc  cena za nocleg
Maj - czerwiec 40 - 120 zł
lipiec - sierpień 50 - 140 zł
wrzesień - październik 40 - 120 zł

Cena z nocleg zależy od terminu pobytu i standardu  pokoju. Cena pobytu nie obejmuje posiłków. Posiłki można zamówić osobno, już po przybyciu na miejsce, w dowolnej konfiguracji; np. bez obiadów, same kolacje lub posiłki w określonym dniu itp. Wystarczy zgłosić zapotrzebowanie w recepcji hotelu.

Cennik usług gastronomicznych

Posiłek dorosli dzieci
śniadanie 10,00 zł 8 zł
obiad 20,00 zł 14,00 zł
kolacja 10,00 zł 8 zł

Serwujemy posiłki tradycyjne. Kaloryczne sniadania, trzy daniowe obiady i ciepłe kolacje.