Baza hotelowa
> Baza hotelowa

W roku 2023 Ośrodek będzie dostępny dla gości w okresie czasu od 28.04 do 11.10

 

Wypoczynek nad morzem

Ośrodek „Posejdon” położony nad morzem to baza hotelowa wyposażona aż w 160 komfortowych miejsc noclegowych. Oferujemy pokoje jedno, dwu i trzyosobowe wraz z łazienką i telewizorem. Część pokoi posiada także balkon.

Dla osób bardziej wymagających lub większej grupy chcącej spędzić wczasy w Krynicy Morskiej proponujemy dogodne studia z łazienkami, TV i balkonami, z których roztacza się piękny widok na Zalew Wiślany. Studia występują w układzie dwa pokoje + przedpokój + łazienka.

W skład bazy hotelowej wchodzi także sala gimnastyczna i klubowa, kawiarnia oraz jadalnia dla 200 osób. Do dyspozycji naszych gości jest również, rozległy parking, usytuowany na zamkniętym terenie naszego pensjonatu nad morzem. 

Świetna lokalizacja Ośrodka wczasowego „Posejdon” w samym środku Krynicy Morskiej to idealne dopełnienie wygodnej bazy hotelowej. Gwarantujemy Państwu dogodny i szybki dostęp do morza i wspaniałe widoki na Zalew Wiślany. Spokojna okolica oraz świeże powietrze pozwolą jeszcze lepiej wypocząć i nabrać nowych sił.

Uprzejmie informujemy, że cena wybranego pokoju zależy od jego standardu i aktualnego sezonu.