FAQ
> FAQ

Ośrodek wczasowy i rehabilitacyjny „Posejdon”

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Ośrodek POSEJDON położony jest blisko centrum Krynicy Morskiej. W pobliżu mamy: ulicę Portową – popularne miejsce spacerów, sklepów i restauracji, przystanek PKS, aptekę, ośrodek zdrowia. Szerokość Mierzei Wiślanej w Krynicy Morskiej wynosi około 1000 metrów. Z ulicy Portowej odjeżdża popularna „ciuchcia” która można szybko dojechać na plażę. Nad morze jeżdżą też elektryczne osobowe wózki. Spacerkiem na plażę jest około 800 metrów.
Turnus rehabilitacyjny zaczyna się w dniu przyjazdu kolacją. Kolację podajemy o godzinie 18:00. Oczywiście zakwaterowanie gości odbywa się wcześniej.
Wycieczka statkiem przez Zalew Wiślany do Fromborka kosztuje około 35 zł. W tym bilet na statek, wejściówki, przewodnik. do obejrzenia: katedra, planetarium, Wieża Kopernika – wahadłem Foucaulta, port, miasteczko.

Wycieczka do Trójmiasta około 65 zł. W tym przejazd w obydwie strony, w programie katedra w Oliwie, Długi Targ, Sopot. przewodnik, wejściówki.

Wycieczka do Malborka to wydatek około 60 zł. W tym zwiedzanie Zamku krzyżackiego z przewodnikiem.

Wycieczka po mierzei Wiślanej – około 35 zł. Wycieczka autokarem, w programie zwiedzanie Zabytkowego Kościółka w Stegnie, Muzeum Obozu koncentracyjnego Stutthof w Sztutowie, ujście Wisły do Bałtyku, Miejscowości Piaski – ostatniej miejscowości w polskiej części Mierzei Wiślanej.

W cenie turnusu rehabilitacyjnego wliczone są wszystkie posiłki: śniadanie, obiad, kolacja. W przypadku zakupu samego noclegu opłata za nocleg nie obejmuje śniadania. Posiłki można zamawiać indywidualnie, w dowolnym układzie. Wystarczy tylko poinformować pracownika recepcji o swoich zamiarach. Oczywiście będziemy wdzięczni za zamawianie posiłków z odpowiednim wyprzedzeniem.
Turnusy rehabilitacyjne rozpoczynają się od kolacji. Byłoby miło gdybyście wzięli to Państwo pod uwagę. Zanim będziemy mogli udostępnić Państwu pokój musimy go najpierw przygotować. Toteż prosimy wziąć pod uwagę, że pokój może zostać Państwu udostępniony dopiero od godziny 16. Oczywiście jeżeli pokój będzie przygotowany wcześniej nic nie stoi na przeszkodzie by odpowiednio wcześniej wręczyć Państwu klucze.
Pokój należy opuścić najdalej do godziny 14. Oczywiście przechowamy Państwa bagaże, tak byście Państwo nie musieli ich pilnować po opuszczeniu pokoju.
No cóż… tak. Przede wszystkim w Krynicy Morskiej od maja do września obowiązuje oplata pobytowa tzw. „klimatyczne”. W 2017 roku stawka za dzień wynosił 2,00 zł za osobę.

Jeżeli zamierzacie Państwo przybyć samochodem musicie liczyć się z opłatą w wysokości 70 zł za 14 dni parkowania. Odpowiednio nasi goście płaca 6 zł za dobę dla pobytów krótszych niż 14 dni.

Jeżeli zamierzacie skorzystać z dodatkowych zabiegów. Przypominamy iż trzy zabiegi dziennie wliczone są w cenę pobytu. Dodatkowo płatne są także zabiegi masażu klasycznego.

  • 40 zł za półgodzinny masaż klasyczny
  • 20 zł za piętnastominutowy masaż klasyczny.
Nie. Ale Państwa samochody będą bezpieczne. Teren jest ogrodzony, a brama parkingowa jest zamykana o 22. Oczywiście zawsze można wyjechać i przyjechać samochodem w porze nocnej. Wystarczy zgłosić się do nocnego dozorcy.
Tak, posiadamy sieć WiFi. Hasło dostępu uzyskacie państwo w recepcji. Niestety WiFi nie obejmuje całego hotelu.