Wczasy
> Wczasy

Ośrodek wczasowy „Posejdon”

Nadeszło długo wyczekiwane lato. Walizki spakowane? Samochód po przeglądzie? Jedziemy!

Urlop w Krynicy Morskiej

Jest takie miejsce na mapie… Krynica Morska! Jeżeli chcecie Państwo zobaczyć coś naprawdę ciekawego  – zapraszamy! Wąski skrawek lądu, od północy oblewany falami morskimi Bałtyku, oferujący szerokie piaszczyste plaże, od południa zamknięty wodami Zalewu Wiślanego. Tu znajdziecie Państwo doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych. Tu można wędkować i złapać naprawdę dużą rybę! Albo kupić ją prosto od rybaka. Tu można wypocząć, znaleźć ciszę i spokój, albo wręcz przeciwnie, bo latem, w Krynicy Morskiej na ulicy Portowej i molo zabawa nie zamiera nigdy. W tej jednej miejscowości jak w soczewce skupia się różnorodność przyrodnicza całej Polski północnej.

OWR Posejdon  oferuje doskonałą bazę wypadową. Jesteśmy blisko centrum, ale hałas tu nie dociera. Z okien naszego budynku hotelowego zobaczycie Państwo Zalew Wiślany, jego drugi brzeg z jaśniejącym w oddali Fromborkiem i port jachtowy w Krynicy. Na plażę – paręset kroków.

Oferujemy wygodne pokoje, smaczne posiłki, miłą atmosferę. Jesteśmy do Państwa usług.

Cennik noclegów
Miesiąccena za nocleg
Maj – czerwiec45 – 80 zł
lipiec – sierpień80 – 100 zł
wrzesień – październik40 – 100 zł

Cena z nocleg zależy od terminu pobytu i standardu pokoju. Cena pobytu nie obejmuje posiłków. Posiłki można zamówić osobno, już po przybyciu na miejsce, w dowolnej konfiguracji; np. bez obiadów, same kolacje lub posiłki w określonym dniu itp. Wystarczy zgłosić zapotrzebowanie w recepcji hotelu.
Cennik usług gastronomicznych
Posiłek11/2
śniadanie10,00 zł8,00 zł
obiad20,00 zł14,00 zł
kolacja10,00 zł8,00 zł

Serwujemy posiłki tradycyjne. Kaloryczne sniadania, trzy daniowe obiady i ciepłe kolacje.