Wczasy
> Wczasy

Wczasy w Krynicy Morskiej

Nadeszło długo wyczekiwane lato. Walizki spakowane? Samochód po przeglądzie? Jedziemy!

Nadeszło długo wyczekiwane lato. Walizki spakowane? Samochód po przeglądzie? Jedziemy! Jest takie miejsce na mapie… Krynica Morska! Jeżeli chcecie Państwo spędzić urlop w naprawdę malowniczej i urokliwej okolicy – zapraszamy! Miejscowość leży na wąskim skrawku lądu, oferującym szerokie piaszczyste plaże oraz oblewanym od północy falami morskimi Bałtyku, od południa zamknięty wodami Zalewu Wiślanego. Znajdziecie tu Państwo również doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych. Jeśli zamiast aktywnych wakacji, planujecie po prostu wypocząć, zawsze możecie także chwycić za wędkę i spróbować złapać naprawdę dużą rybę – w tych wodach takich okazów nie brakuje! W tej jednej miejscowości jak w soczewce skupia się różnorodność przyrodnicza całej Polski północnej.

W naszym ośrodku wczasowym można zrelaksować się, znaleźć ciszę i spokój. Posejdon oferuje doskonałą bazę wypadową dla dłuższych wycieczek i krótszych spacerów po Krynicy Morskiej. Jeden z nich może zaprowadzić Państwa na piękną plażę, która rozciąga się niedaleko naszego ośrodka. Jesteśmy blisko centrum, ale nie dociera do nas zgiełk miasteczka. Z okien naszego budynku hotelowego zobaczycie zaś Państwo Zalew Wiślany, jego drugi brzeg z jaśniejącym w oddali Fromborkiem oraz port jachtowy w Krynicy. Oferujemy wygodne pokoje, smaczne posiłki oraz niezmiennie miłą atmosferę. Na czas pobytu jesteśmy do Państwa usług.

W ośrodku jesteśmy także gotowi gościć narady, konferencje, imprezy świąteczne, noworoczne oraz inne wydarzenia okolicznościowe. Ceny uzależnione są od terminu i standardu pokoju.

Cena z nocleg zależy od terminu pobytu i standardu pokoju. Cena pobytu nie obejmuje posiłków. Posiłki można zamówić osobno, już po przybyciu na miejsce, w dowolnej konfiguracji; np. bez obiadów, same kolacje lub posiłki w określonym dniu itp. Wystarczy zgłosić zapotrzebowanie w recepcji hotelu.

Serwujemy posiłki tradycyjne. Kaloryczne śniadania, trzydaniowe obiady i ciepłe kolacje.

Propozycja wczasów w załączonym dokumencie

Wczasy 2022