Kolonie/ zielone szkoły
> Kolonie/ zielone szkoły

Kolonie i zielone szkoły

Na potrzeby zielonych szkół i kolonii letnich oferujemy bazę do 200 miejsc noclegowych. Gwarantujemy pełne wyżywienie, które obejmuje śniadanie, obiad, podwieczorek (serwowany przy obiedzie) i kolację oraz tzw. półszwed, czyli stół z dodatkami. W czasie każdego turnusu tego typu organizujemy także ognisko, dyskoteki oraz, w porozumieniu z organizatorem, wycieczki, m.in. do Gdańska, Malborka, Fromborka i po Mierzei Wiślanej.

W trakcie pobytu dzieci mogą zobaczyć również Rezerwat Kormoranów, średniowieczny kościółek w Stegnie, Muzeum Stutthof (niemiecki, nazistowski obóz koncentracyjny) w Sztutowie, Katedrę i Muzeum Kopernika we Fromborku, Zamek Krzyżacki w Malborku, ujście Wisły do Bałtyku, latarnię morską (ze zwiedzaniem) oraz oczywiście Trójmiasto – ze wszystkimi atrakcjami. Ponadto w Krynicy Morskiej, położonej w centrum Parku Krajobrazowego, ciągle można jeszcze spotkać wiele rzadkich gatunków zwierząt.

Oferta dla dzieci

Jak można spędzić wolny czas w Krynicy Morskiej? Przede wszystkim na plaży, a poza tym korzystając z bazy rekreacyjnej Posejdona lub wybierając się na spacery po pięknej okolicy. Oprócz wspomnianych wyżej ognisk i dyskotek, możemy także zabawić dzieci, organizując grilla lub zajęcia dydaktyczne. Oferujemy także możliwość realizacji programu „Wyprostuj się”. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem multimedialnym oraz nagłaśniającym, ekranami, tablicami, a także salami dostosowanymi do zajęć dydaktycznych i rekreacyjnych.

Pobyty grupowe, w tym kolonie i zielone szkoły, negocjowane są indywidualnie. Cena zależy od liczebności grupy, terminu pobytu i ilości dni spędzonych w ośrodku.

Oferujemy wyżywienie stołówkowe, 3 razy dziennie + podwieczorek, zgodne z normami żywienia dzieci, oraz odpowiednią kaloryczność i estetykę podawanych posiłków

W załączniku opis propozycji koloni / zielonej szkoly w sezonie 2020

Oferta na kolonie 2022