Kolonie/ zielone szkoły
> Kolonie/ zielone szkoły

Ośrodek wczasowy „Posejdon”

Zielone szkoły

Nasz ośrodek to również kolonie i „zielone szkoły” dla dzieci z możliwością realizacji programu rehabilitacyjnego „Wyprostuj się”.

Nasza oferta dla zielonych szkół i kolonii letnich to baza do 160 miejsc noclegowych. Wyżywienie: śniadanie, obiad, podwieczorek (serwowany przy obiedzie) i kolacja oraz tzw. półszwed czyli stół z dodatkami. W każdym turnusie organizujemy: ognisko, dyskoteki, oraz w porozumieniu z organizatorem wycieczki: do Gdańska, Malborka, Fromborka i po Mierzei Wiślanej.

Co  można zobaczyć? Rezerwat Kormoranów, średniowieczny kościółek w Stegnie, Muzeum Stutthof (niemiecki, nazistowski obóz koncentracyjny) w Sztutowie, Katedrę i Muzeum Kopernika we Fromborku, Zamek Krzyżacki w Malborku, ujście Wisły do Bałtyku, latarnię morską (ze zwiedzaniem), Trójmiasto – ze wszystkimi atrakcjami.

Jak można spędzić wolny czas? Przede wszystkim na plaży :-), a poza tym: korzystając z bazy rekreacyjnej Posejdona, spacerów. Można zorganizować ognisko, grilla, dyskoteki, i zajęcia dydaktyczne. W Krynicy Morskiej – położonej w centrum Parku Krajobrazowego, kawałka Polski nie skażonego przemysłem można ciągle jeszcze spotkać wiele rzadkich ptaków i zwierząt.

Dysponujemy sprzętem multimedialnym, nagłaśniającym, tablicami, ekranami, salami do zajęć dydaktycznych i rekreacyjnych.

Cennik

  • Zielone szkoły: cena za osobodzień  77 zł
  • Kolonie letnie: cena za osobodzień 77 zł

Pobyty grupowe, w tym kolonie i zielone szkoły negocjowane są indywidualnie, Cena zależy od liczebności grupy, terminu pobytu i ilości dni pobytu. Pokoje w układzie 2+3 i 2+4.

Oferujemy wyżywienie stołówkowe, 3 razy dziennie + podwieczorek, zgodne z normami żywienia dzieci, oraz odpowiednią kaloryczność i estetykę podawanych posiłków w oparciu o codzienny jadłospis.