Turnusy rehabilitacyjne
> Turnusy rehabilitacyjne

Turnus rehabilitacyjny nad morzem

Terminy oraz cena Turnusów rehabilitacyjnych w 2024 r. za osobodzień z pełnym wyżywieniem (codziennie) oraz trzema zabiegami dziennie przez dziesięć dni:

18.05-01.06.2024r. – brak miejsc na turnus

01.06-15.06.2024 r. -brak miejsc na turnus

31.08-14.09.2024 r. – dostępne miejsca 

14.09-28.09.2024 r. – dostępne miejsca

Jeśli w podanym terminie nie posiadamy wolnych miejsc na turnus rehabilitacyjny z zabiegami, zapraszamy na pobyt wczasowy.

Dodatkowa opłata za parking to 10 zł./doba dla gości OWR Posejdon

W Krynicy Morskiej obowiązuje opłata klimatyczna wysokości 2,50 zł./osoba/dzień.

 

Każde wczasy rehabilitacyjne rozpoczyna kolacja w dniu przyjazdu. Pierwszego, lub następnego dnia zostaniecie Państwo skierowani do lekarza. Należy pamiętać, aby zabrać ze sobą kartę informacyjną o aktualnym stanie Waszego zdrowia, którą wypełni lekarz kierujący na turnus.

Karta pozwoli właściwie dobrać zabiegi, których wykonywanie będzie w pełni bezpieczne. W cenę turnusu wliczone są trzy zabiegi, przez minimum dziesięć dni zabiegowych. Zawsze istnieje możliwość indywidualnego dokupienia poszczególnych zabiegów wedle Państwa życzenia. Masaż klasyczny jest zawsze dodatkowo płatny.

Nieodłącznym elementem rehabilitacji jest możliwość miłego spędzenia czasu w doborowym towarzystwie. Nasz ośrodek dysponuje między innymi salą gimnastyczną,  salą na wieczorki taneczne, miejscem na ognisko, stołami do ping-ponga, kijkami do nordic walkingu i wiele więcej! Nic, tylko korzystać!

Oprócz profesjonalnych zabiegów oferujemy Państwu także liczne atrakcje. Turnus rehabilitacyjny rozpoczyna się wieczorkiem tanecznym . Przynajmniej raz podczas całego wyjazdu organizujemy ognisko z pieczeniem kiełbasek. Pozostały czas wolny mogą spędzić Państwo na organizowanych przez nas wycieczkach lub indywidualnie, np. zwiedzając Krynicę Morską czy korzystając z kąpieli słonecznych na pięknej plaży.

W skład organizowanych  przez nasz ośrodek wypoczynkowy wycieczek  wchodzi:

  • Podróż Tramwajem wodnym do Fromborka
  • Wyjazd autokarem do Gdańska lub Malborka
  • Wycieczka krajoznawcza po Mierzei Wiślanej (Stegna, Muzeum Stuthoff, Piaski).

Na każdą z wycieczek należy zapisać się oddzielnie.

W samej Krynicy Morskiej jest tez kilka miejsc godnych uwagi. Jednym z nich jest możliwość wejścia na szczyt latarni morskiej. Można wybrać się także na Wielbłądzi Garb – ale co to jest musicie Państwo odkryć już sami!

Jeszcze tylko wieczorek pożegnalny i opaleni, wypoczęci wrócicie Państwo do domu.

 

Wyżywienie

Oferujemy całodzienne wyżywienie w układzie śniadanie, obiad i kolacja, z możliwością wybrania jednej z czterech diet: ogólnej, wątrobowej, lekkostrawnej i cukrzycowej.

Turnus rehabilitacyjny w ośrodku Posejdon trwa czternaście dni.