Kolonie oraz zielone szkoły

Nasza oferta dla zielonych szkół i kolonii letnich to baza do 200 miejsc noclegowych. Wyżywienie: śniadanie, obiad, podwieczorek (serwowany przy obiedzie) i kolacja oraz tzw. półszwed czyli stół z dodatkami. W każdym turnusie organizujemy: ognisko, dyskoteki, oraz w porozumieniu z organizatorem wycieczki: do Gdańska, Malborka, Fromborka i po Mierzei Wiślanej.

Co  można zobaczyć? Rezerwat Kormoranów, średniowieczny kościółek w Stegnie, Muzeum Stutthof (niemiecki, nazistowski obóz koncentracyjny) w Sztutowie, Katedrę i Muzeum Kopernika we Fromborku, Zamek Krzyżacki w Malborku, ujście Wisły do Bałtyku, latarnię morską (ze zwiedzaniem), Trójmiasto - ze wszystkimi atrakcjami.

Jak można spędzić wolny czas? Przede wszystkim na plaży :-), a poza tym: korzystając z bazy rekreacyjnej Posejdona, spacerów. Można zorganizować ognisko, grilla, dyskoteki, i zajęcia dydaktyczne. W Krynicy Morskiej - położonej w centrum Parku Krajobrazowego, kawałka Polski nie skażonego przemysłem można ciągle jeszcze spotkać wiele rzadkich ptaków i zwierząt.

Dysponujemy sprzętem multimedialnym, nagłaśniającym, tablicami, ekranami, salami do zajęć dydaktycznych i rekreacyjnych.

Cennik

  • Zielone szkoły: cena za osobodzień od 60zł do 70
  • Kolonie letnie: cena za osobodzień 69 do 79

Pobyty grupowe, w tym kolonie i zielone szkoły negocjowane są indywidualnie, Cena zależy od liczebności grupy, terminu pobytu i ilości dni pobytu. Wpływ na cenę ma także standard zarezerwowanych miejsc. Pokoje w układzie 2+3 i 2+4 będą tańsze.

Oferujemy wyżywienie stołówkowe, 3 razy dziennie + podwieczorek, zgodne z normami żywienia dzieci, oraz odpowiednią kaloryczność i estetykę podawanych posiłków w oparciu o codzienny jadłospis.

Kolonie oraz zielone szkoły
Kolonie oraz zielone szkoły
Kolonie oraz zielone szkoły