Turnus rehabilitacyjny

Turnus rehabilitacyjny to nie tylko zabiegi. To także program pobytu. Do Państwa dyspozycji jest cały ośrodek, a poniżej nasza propozycja spędzenia Waszego  wolnego  czasu.

    Każdy turnus rozpoczyna się kolacją w dniu przyjazdu. Turnus trwa czternaście dni i kończy się obiadem w dniu wyjazdu. Pierwszego, lub następnego dnia zostaniecie Państwo skierowani do lekarza. Należy zadbać o to, by przywieźć ze sobą informację o stanie zdrowia. Jest to dokument, którego wzór znajdziecie Państwo poniżej, a który jest wypełniany przez lekarza kierującego na turnus. Dokument ten pozwoli nam właściwie dobrać potrzebne Państwu zabiegi. W cenę turnusu wliczone są trzy zabiegi, przez minimum dziesięć dni zabiegowych. Można oczywiście indywidualnie dokupić sobie wybrane zabiegi. Masaż klasyczny jest zawsze dodatkowo płatny.

Nieodłącznym elementem terapii rehabilitacyjnej jest możliwość miłego spędzenia czasu w miłym towarzystwie. Nasz ośrodek dysponuje salą gimnastyczną,  salą na wieczorki taneczne, miejscem na ognisko, patio z grillem, stołami do ping-ponga, kijkami spacerowymi, etc. Tylko korzystać!

    Oprócz zabiegów oferujemy państwu także liczne atrakcje. Turnus rozpoczyna się wieczorkiem tanecznym przy muzyce na żywo. Będzie też przynajmniej jedno zorganizowane ognisko z pieczeniem kiełbasek. Wolny czas można poświęcić na spacery, plażowanie lub zwiedzanie miasteczka. Można też skorzystać z oferowanych przez nas wycieczek: statkiem białej floty do Fromborka - urokliwego miasteczka rozsławionego przez Mikołaja Kopernika, autokarem do Gdańska, Malborka (do zwiedzania Zamek Krzyżacki) oraz wycieczkę krajoznawczą po Mierzei Wiślanej (Stegna, Muzeum Stuthoff, Piaski). W samej Krynicy Morskiej jest tez kilka miejsc godnych uwagi. Jednym z nich jest możliwość wejścia na szczyt latarni morskiej. Można wybrać się na Wielbłądzi Garb - ale co to jest musicie Państwo odkryć już sami! Jeszcze tylko wieczorek pożegnalny i opaleni, wypoczęci wrócicie Państwo do domu.

Wyżywienie: oferujemy całodzienne wyżywienie w układzie śniadanie, obiad kolacja, z możliwością wybrania jednej z czterech diet: ogólnej, wątrobowej, lekkostrawnej i cukrzycowej.